immo Zuid-Frankrijk

info de streek te huur te koop home page
bijkomende inlichtingen:Ward Poppe• T. 00(33) 553.70.49.34  

REF.TK690.000terug naar overzicht

Manoir met 4,8 ha

situatie

In Zuid-West Frankrijk, Lot et Garonne, tussen Bergerac en Villeneuve Sur Lot, op 5 km van een dorpje met winkelmogelijkheden.

Algemene beschrijving

In het verre verleden was dit ooit een versterke hoeve, later een "chartreuse" tot aan de Franse Revolutie in 1789, later omgevormd tot "maison de maitre" in 1835 en momenteel in gebruik als privé domein met een mogelijkheid om twee gites te verhuren.

Het domein met zijn 4,8 hectaren grond, waarvan 1 ha onlangs omgetoverd werd tot een prachtig meer ligt midden in een glooiend landschap.

De binnenkoer (1000 m2) straalt rust en bescherming uit, er zijn gezellige schaduwplekjes waar ten volle kan genoten worden van het domein.

In een bijgebouw is nog een "pigeonier" en vier paardestallen.

Er is ook een grotere zaal waar vroeger een kunstateljee was.

Indeling huis

Mogelijkheden

Dit is een prachtig domein om een toeristische activiteit uit te bouwen, maar kan ook als groot familiehuis gebruikt worden.

Verlaagde Prijs!

690.000 euro (Kosten Agentschap inbegrepen)
Bijkomende kosten: notariskosten en registratierecht, samen 6,7% op de aankoopsom